Oční krém proti vráskám už ve 25+?

386
21.11.20 08:24

Oční krém proti vráskám - už ve 25+?

Možná to sem úplně nepatří mezi všechna ta vztahová témata, ale najde se tu někdo, kdo tomu rozumí? Je v pohodě už mezi 25-30 lety začít používat oční krém pro vyloženě stárnoucí pleť? Nezvykne si za ta léta oční okolí a pak už žádný krém nebude fungovat, až mi bude třeba 50+?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5528
21.11.20 08:32

A on nějakej fakt funguje? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14595
21.11.20 08:53

Pleť nefunguje tak, že si navykne na krém co pak nefunguje, ale zároveň krémy úplně nefungujou proti závažnějším změnám způsobeným ztrátou elasticicty.

Na tu potřebuješ prevenci.

V době kdy nemáš žádné výnamné vrásky se především potřebuješ naučit o pleť pečovat.

Ohedně očí to znamená především používat SPF ochranu pokaždé když jdeš ven a během léta, u moře a na horách nosti dostatečně velké a kvalitní brýle proti slunci.

K tomu to chce taky nekouřit, slušně spát, dostatečně pít a jíst jako člověk, ne jako prasátko a jíst - nehladovět a nevynechávat tuky, škroby a ani bílkoviny.

Další věc je pleť správně a šetrně čistit a hydratovat, dokud nemáš obtíže, tak nemá smysl používat účinné látky na jemné vrásky, ty má smysl začít používat až když to začne být téma - pak chceš zejména ceramidy a retinol a zjistit si jak fungují.

Co nepotřebuješ jsou speciální krémy na oči, většina znich má stejné složení jako krémy dané značky, jen jsou v menší a dražším balení. Potřebuješ se naučit rozumět surovinám, ze kterých krémy jsou a tomu co tvoje pleť zrovna potřebuje. A teda pokud v krému na zbytek tváře je něco, co dráždí u očí, tak to dráždí i na zbytku obličeje a pak takový krém nechceš vůbec.

Jo a předražený kolagen je ti na vrásky naprd jak z vnějšku, tak zevnitř, ani v jednom případdě se nedostává nijak extra tam, kde ho v pleti potřebuješ.

Příspěvek upraven 21.11.20 v 08:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5197
21.11.20 08:53

Krémy proti vráskám by se měly myslím aplikovat právě od 25 let, kdy už se začínají nepatrné vrásky objevovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2272
21.11.20 08:54

@Lorry1 nebude fungovat teď, ani později, zeptej se kohokoli z oboru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18796
21.11.20 08:55

Měla bys používat pro svou věkovou kategorii, jiak si pleť může zvyknout na silnější složky. Ale za prvé oční krém opravdu zázraky nedělá a za druhé kosmetika jde pořád dopředu, takže až budeš potřebovat silnější krém, tak určitě bude z čeho vybírat, takže je to vlastně jedno :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5501
21.11.20 09:06
@mackA159 píše:
Krémy proti vráskám by se měly myslím aplikovat právě od 25 let, kdy už se začínají nepatrné vrásky objevovat.

A neni to pozde? Ja bych zacal preventivne mazat decka uz od skolky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19681
21.11.20 09:06

Ja taky pouzivam, ale jde spis o hydrataci, nez ze bych verila v nejake zázračné ucinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12135
21.11.20 09:41
@Lorry1 píše:
Možná to sem úplně nepatří mezi všechna ta vztahová témata, ale najde se tu někdo, kdo tomu rozumí? Je v pohodě už mezi 25-30 lety začít používat oční krém pro vyloženě stárnoucí pleť? Nezvykne si za ta léta oční okolí a pak už žádný krém nebude fungovat, až mi bude třeba 50+?

Dulezita je hydratace. A to nejen ocniho okoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5419
21.11.20 09:44

Tomu zázraku se říká voda pij 2 litry denně každé ráno si opláchni obličej studenou vodou chod do sauny do páry. Plavej používej normální krémy- jez dostatečné množství kvalitních olejů, nekuř. Spi. A vážně to funguje.

žádný krém tě nezachrání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50934
21.11.20 09:52

Nejlepsi krem je obycejna Nivea. Nedam na ni dopustit. A pochopitelne zdrava stava, cviceni, pit vodu. Nekourit, nepit alkohol nebo proste nepoustet podobne sra… do tela. Kuze je odrazem celkoveho chovani cloveka. Kremy to nezachrani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1997
21.11.20 10:47
@Kelsey píše:
Nejlepsi krem je obycejna Nivea. Nedam na ni dopustit. A pochopitelne zdrava stava, cviceni, pit vodu. Nekourit, nepit alkohol nebo proste nepoustet podobne sra… do tela. Kuze je odrazem celkoveho chovani cloveka. Kremy to nezachrani.

To bych se hadala, mne Nivea vubec nesedela, po namazani je plet mastna, ale jinak je uplne vysusena, takze ja si Niveou mazu tak leda nohy, na oblicej uz bych si to nedala. Kremy sice nezachrani spatne navyky, ale ale svou roli pri prevenci urcite maji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
386
21.11.20 11:13

Abyste mě nechápaly špatně, tak zatím vrásky nemám, ale řeším prevenci. Životní styl mám dobrý, snad jen spánek by mohl být lepší. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1150
21.11.20 11:14

Hydratace, to je to, oč běží. Ale já mám atopickou kůži, pleť na obličeji za normálního stavu nevděčnou, atopickou, s akné, teď v těhotenství je z ní Sahara :roll: Mám vyzkoušené hyaluronové sérum od Renovality a na to lehký, hydratační oční krém, při téhle dlouhodobé péči vidím a cítím výsledky. K tomu ale taky pravidelná péče u kosmetičky. Přijdu si celkem slušně vypadající, jsem lehce 30+ :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama