Plesová sezóna v obýváku

457
11.11.20 09:43

Plesová sezóna v obýváku

Z plesové sezóny toho letos moc nebude, tak mě napadlo zatančit si s partnerem doma. Na valčík sice prostor nemám, ale latina by se dala. :) Je tu někdo, kdo si doma taky zatančí, nebo má tip jak to zatrktivnit. Nebo jsem úplně mimo. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19584
11.11.20 09:45

Ja bych si klidně zatancovala, i prostor by byl, ale sousedka pod nama by mi asi moc nepodekovala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
11.11.20 09:47

@Kriss Tina Taková rumba by sousedům určitě nevadila. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14197
11.11.20 09:56

:P Neotřelé téma :mrgreen:
Mě na plesech nejvíc baví ta atmosféra, krásně oblečení lidé, slavnostní nálada.. To bych doma asi dolovala těžko a rozhodně bych manžela nedonutila vzít si kvádro :P Takže já tančím maximálně s dětmi disko-trysko :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17079
11.11.20 10:02
@unuděná píše: :P Neotřelé téma :mrgreen:
Mě na plesech nejvíc baví ta atmosféra, krásně oblečení lidé, slavnostní nálada.. To bych doma asi dolovala těžko a rozhodně bych manžela nedonutila vzít si kvádro :P Takže já tančím maximálně s dětmi disko-trysko :pankac:

Muzes vytisknout Elzu v zivotni velikosti na karton :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18784
11.11.20 10:02

To se musíš zeptat tady, abysis mohla doma zatancovat? Rumba s manželem v obýváku je za mě mimo, ale klidně si jí zatancujte na lustru, když se vám chce. Za chvíli tu fakt bude diskuze, jestli si má někdo utřít po velký zadek :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
11.11.20 10:05

@unuděná Tak kravatu by mít nemusel. :)
Jen nevím jak s botami?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
11.11.20 10:10
@terien píše:
To se musíš zeptat tady, abysis mohla doma zatancovat? Rumba s manželem v obýváku je za mě mimo, ale klidně si jí zatancujte na lustru, když se vám chce. Za chvíli tu fakt bude diskuze, jestli si má někdo utřít po velký zadek :roll:

Tak promiň, proto je to v rubrice „Cvičíme..“ Jde mi hlavně o ten pohyb a nezapomenout kroky, popřípadě se něco nového naučit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29073
11.11.20 10:13
@madyb píše:
Tak promiň, proto je to v rubrice „Cvičíme..“ Jde mi hlavně o ten pohyb a nezapomenout kroky, popřípadě se něco nového naučit.

Nic si z ní nedělej, je to místní troll.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28971
11.11.20 10:15
@madyb píše:
Z plesové sezóny toho letos moc nebude, tak mě napadlo zatančit si s partnerem doma. Na valčík sice prostor nemám, ale latina by se dala. :) Je tu někdo, kdo si doma taky zatančí, nebo má tip jak to zatrktivnit. Nebo jsem úplně mimo. :dance:

Já mám slabost pro waltz, takže si pravidelně pouštím třeba toto
https://www.youtube.com/watch?…
nebo toto https://www.youtube.com/watch?… .

Bohužel v našem obýváku by nešla ani jedna pořádná otočka… :)

Tak jedině zavřít oči a představit si sebe na plese v krásných šatech s fešákem z minulého století, stejně je všechno v hlavě… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17410
11.11.20 10:17
@madyb píše:

Tak my chodíme „trénovat“ normálně. kamarád závodně tancuje, takže se scházíme docela pravidelně a něco nového taky umíme. jen čekám, až budeme moci do tělocvičny. náš obývák je malý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
11.11.20 10:20
@free333 píše:
Já mám slabost pro waltz, takže si pravidelně pouštím třeba toto
https://www.youtube.com/watch?…
nebo toto https://www.youtube.com/watch?… .

Bohužel v našem obýváku by nešla ani jedna pořádná otočka… :)

Tak jedině zavřít oči a představit si sebe na plese v krásných šatech s fešákem z minulého století, stejně je všechno v hlavě… 8)

Ale na chodniku před barákem… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17438
11.11.20 10:20

Mě by se to líbilo, ale bohužel manžel je taneční antitalent. Kdysi jsem nás přihlásila do tanečních pro dospěláky, ale jsem ráda, že jsem to přežila. Kdybych se s ním pokoušela tancovat v obýváku valčík, tak mám námět na další deníček… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14197
11.11.20 10:26
@madyb píše:
@unuděná Tak kravatu by mít nemusel. :)
Jen nevím jak s botami?
:mrgreen: No právě. V obýváku tak jedině v ponožkách a to by mi ten zážitek dočista zkazilo :P
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
11.11.20 10:33
@unuděná píše: :mrgreen: No právě. V obýváku tak jedině v ponožkách a to by mi ten zážitek dočista zkazilo :P

To právě nevím, zda v ponožkách nebo si vzít boty. Ne kvůli zážitku, ale aby to neklouzalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama