Společné hubnutí

6.11.20 17:45

Společné hubnutí

Ahojky!

Přes dva roky jsem nabrala 30 kg.. Mám 172 cm a 90 kg.. Přijdu si tlustá a nejsem šťastná. Pořídil jsem si eliptical na kterém plánuji cvičit, ale nedokážu se hecnout. Ani se stravou.. Celý den zdravého jídla zakončím kofolou.

Tak mě napadlo, že kdybychom se tu navzájem podporovaly a hecovaly, tak by to nebylo na škodu co myslíte? :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2703
6.11.20 17:53

Myslím, že taková skupinka tu už je.
Já teda nevím, ale hubnout chce člověk kvůli sobě případně partnerovi nebo dětem.
To si myslím, že je ten správný hec co má nakopnout!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2299
6.11.20 19:17

Ahoj, já si koupila pernamentku do fitka (které mi bohužel zavřeli), takže jsem si u manžela vyprosila běžící pas. Denně proste hodinu na něm beham, rychlochuzi chodím, je to o tom se do toho dostat. A to říká ten nejlinejsi člověk :) nyní mám ke svým 165cm 60kg a chci se udržovat. Predtim jsem měla skoro 80kg! Změnila jsem stravu, jim nejdéle kolem té šesté večerní, nepiju limonády a podobne zhovadilosti, když už mám jooo jednou za čas chuť raději si dam Colu zero a moc mi chutnají ke sportu ty carnitin nápoje. Džusy si ředim, jsem milovník sladkého, ale i to si proste teď už nedám, zvlášť když vidím kolik mají kalorií a jak dlouho musim na tom pásu dřít, než to spalím… je to jen o vůli se sebou něco dělat, začít a nepřestat! Cítím se daleko lépe, i když najít si tu hodinu na ten pas je šílený - beham na tom až večer když dam děti spát. Držím palce, pokud budeš chtít, změnou stravy a pohybem to zvládneš!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1323
6.11.20 19:41

@Beruskakrasnoocka jestli se chceš podporovat na elipticalu, tak napiš, teď přes zimu s ním zase začínám tak se aspoň můžeme motivovat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat