Pravidelné cvičení obličejových svalů

389
4.11.20 12:13

Facebuilding - zkusenost?

Ahoj, mate nekdo zkusenost s pravidelnym cvicenim oblicejovych svalu (facebuilding, oblicejova gymnastika, joga) - funguje to? Muze pravidelne cviceni opravdu napriklad dat plnejsi rty, povytahnout koutky nahoru, zmirnit vrasky? :think: Diky vsem za zkusenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4.11.20 22:00

Ahoj, já už skoro dva týdny cvičím jednoduché cviky na druhou bradu a mám pocit, že to celkem funguje :) Samozřejmě musím cvičit dál a doufám, že to není jen “psychickej pokrok”, ale jinak fakt myslím, že na tom něco bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
389
5.11.20 13:24
@krupicova_kasee píše:
Ahoj, já už skoro dva týdny cvičím jednoduché cviky na druhou bradu a mám pocit, že to celkem funguje :) Samozřejmě musím cvičit dál a doufám, že to není jen “psychickej pokrok”, ale jinak fakt myslím, že na tom něco bude.

To je super. :) Budes zkousit I jine oblicejove partie?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.11.20 15:34
@Lorry1 píše:
To je super. :) Budes zkousit I jine oblicejove partie?

Zatím asi zůstanu jen u té brady, protože mě nic jiného netrápí, ale možná časem zkusím přidat i něco na tváře. Věřím, že by to mohlo fungovat třeba právě i na zmírnění vrásek, ale na ty já mám ještě čas :D. Mamka chodí na jógu a párkrát navštívila i kurz obličejové jógy, kde toho dělali fakt hodně (například i nějaký cvičení očí :) ). Myslím, že se dá dost takových cviků dohledat na internetu, a nebo jsem koukala, že jsou i nějaké lekce i na youtube.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.20 16:46

To jsem si myslela že nefunguje :lol: přidáte holky nějaké cviky? Můj obličej je bohužel dost nakynutý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.11.20 20:52

@Beruskakrasnoocka
Tohle máme doma. Mamka podle toho občas cvičí a prý snad všechny tyhle cviky dělali na té lekci. Ráda bych sem přidala i své oblíbené cviky na druhou bradu, ale bohužel jsem čerpala, kde se dalo a už to nedokážu najít… Ale co jsem se tak rychle dívala, tak stačí, když si na youtube zadáte ‘cviky na druhou bradu’ a tam toho je dost :). A samozřejmě ne jen na druhou bradu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
389
11.11.20 18:11

https://zena-in.cz/…ak-ji-cvicit

Plus taky mam u mamky nejakou knizku, ale nemam ji ted u sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama