Zpět na web

  • načítám...

50BD6BDD-5946-44FF-9D56-E9447C857436.png

"@Janu17":https://www.emimino.cz/profil/janu17/ Pampersky jsou zbytecne drahe, ale mela jsem moznost je vyzkouset. Ja mam ted z Tesca / prilozim foto a koupim obcas z Dm a ty jsou vic vykrojene mezi nohama. Male davam na noc ty z Tesca a pije mi 1x denne mlicko a mezi tim caj a vydrzi a kdyz ji davam mlicko, tak ji prebaluju, kdyby spala celou noc, tak ji samozrejme necham. Nikde neskrti a ta guma je hezky volna a jsou super. Mam ted ty jejich Teskacke jak natahovaci, tak klasicke. A muzu vam holky doporucit pleny z https://www.levnepleny.cz/, ceny za hubicku a jsou opravdu skvele!

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...