Zpět na web

  • načítám...

IMG20201123120211.jpg

Dobrý den, už druhý měsíc po nechráněném styku mám nějaké problémy většinou všechny značí těhotenství jako je nadýmání, tuhnutí v podbřišku, bolesti prsou ( ty už přešli) silný výtok bez pálení, bolest zad, píchání v podbřišku, únava že po probuzení jsem byla unavená jakobych celou noc nespala, nově chutě a hlad, jebáky a s nimi i pocity na zvracení převážně k večeru. Na gynekologii jsem byla ještě před očekávanou MS a po očekávané MS (spíše špinění) se na těhotenském testu objevila i druhá méně výrazná čárka po té na kontrolním testu od jiné značky už byla jen čistě jedna při dnešní kontrole u doktorky odběr moči pro podezření zánětu močových cest ale žádné příznaky zánětu nemám plus když mi přítel omylem sedl na podbřišek vyjekla sem a pocítila nesmírnou bolest to asi jen tak normální není mohla bych poprosit o radu? :zed:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...