IMG_20201203_133858.jpg
Tak já dnes po vyšetření 5+3, primář hned mezi dveřmi řekl že tam jsem moc brzy ale že mě vyšetří. Takže ta pidi tečka je prcek. A příští pátek jdu na kontrolu znovu aby už uviděl víc... Ještě pry nevidí pořádně nic... Takže v pátek budu vědět více. Zatím bez srdicka
- Autor: Cestovatelka1111
- Vloženo: 03.12.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána