Zpět na web

  • načítám...

IMG_20201203_133858.jpg

Tak já dnes po vyšetření 5+3, primář hned mezi dveřmi řekl že tam jsem moc brzy ale že mě vyšetří. Takže ta pidi tečka je prcek. A příští pátek jdu na kontrolu znovu aby už uviděl víc... Ještě pry nevidí pořádně nic... Takže v pátek budu vědět více. Zatím bez srdicka

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...