Zpět na web

  • načítám...

IMG_20201205_081725.jpg

"@MiliKuu":https://www.emimino.cz/profil/milikuu/ jj, deti mame rozdeleny. Pavlik je cim dal vic podobny na me a Šuša je cela tata :mrgreen:...mame za sebou dalsi super noc... Saška se budila s neskutečným placem. Ale vubec nechapu proc :nevim: hlava me boli jak strep... byla jsem si ted zahrat na Ježíška a jdu zpet do postele. Snad bude jeste aspon hodku spat... na parapet jsem chtela udelat jeste stopy z mouky, ale to se mi nejak nedarilo, tak jen takhle...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...