1609878560176206824758.jpg
"@Anny2148":https://www.emimino.cz/profil/anny2148/ to je prave to dilema, zda prodluzovat a ma to cenu nebo ne.. Blby je, ze jsem v pondeli nastoupila do prace a zítra mam odpoledni a manzel po nocni, neridim a je tp na druhém konci Prahy :zed: Uvidim rano, ale rada bych tam jeste zkusila jet. Ja nevim. "@MáškaMarie33":https://www.emimino.cz/profil/maskamarie33/ poznas to z toho? Vubec netusim.. Jinak krk ji prohmataval, koukal do nej nekolikrat.. Je to dobra nemocnice, ma 900 pozitivnich komentaru asi. Nerikal prave, ze by to bylo na uspani. No, nejak se tam dopravim a bude to bud a nebo, trapit ji urcite nechci. A dekuji za rady a podporu :kytka:
- Autor: lucynka25
- Vloženo: 05.01.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána