Zpět na web

  • načítám...

Screenshot_20210110_112928_com.tamtris.fertilityfriend.jpg

Ahoj, máte některá podobné grafy BT? Teplotu po ovulaci pouze 36.3? Myslím si, že ovulace byla, ale teplota mi přijde hrozně nízká, tak nevím, co si o tom mám myslet.. Případně, nevíte, jak to můžu ovlivnit?

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 10.01.21

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...