Zpět na web

  • načítám...

28FD8B13-EC96-4AA8-8361-6AC75B069D3C.jpeg

Holky jen pokracovani pro nekoho, koho to treba zajima. Resila jsem tu ve 20.tt ustupujici bradicku nasi male. Ted jsem 28.tt a dnes na 4D a 3D UTZ jsme se byli zase podivat na nasi princeznu a podivala se na nas i pani doktorka, ktera mi delala predtim ten screening. Pry ma mala sice mensi bradicku, ale neni to nic nestandartniho a nemam se vubec bat. Tak tady foto z dneska a nekde vyse v prispevku foto pro porovnani.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...