Zpět na web

  • načítám...

CCB9CE16-DF42-4A77-8DF9-F2372019F35E.jpeg

[citace] **@Anonymní** píše: "@Janča_6":https://www.emimino.cz/profil/janca6/ mě bolí břicho teď už kompletně...na boku teď vůbec nemůžu protože je to až stiplava bolest:(ja už nevím...moc byla čirá ale celkem žlutá, na to ze teď tolik piju...ale testují jen bilkovinu-ne? zkusim si to koupit...dneska už je curani dobre(nebolí)ale ja se bojím cokoliv zakriknout! Jani jak te bolí upony? i v rovném lehu? joo, a prý to taky muže dělat pater... [/citace] Ty papirky ukazuji bilkovinu, krev a dalsi 3 nebo 4 veci - podle toho, jake jsou to papirky. Ja mam doma Heptaphan, takze tam mam 7 veci. Duvod, proc se kontroluje moc v tehotenstvi, je ale skutecne bilkovina kvuli preeklampsii. Takze tezko rict, jestli by v poradne komentovali pripadnou krev. Na druhou stranu, pri zanetu mocaku myslim byva “pozitivni” krev i bilkovina. Ty upony me boli v podstate nezavisle na pohybu a poloze. Pri chuzi, vestoje, v lehu na zadech, na boku, s natazenyma i skrcenyma nohama. Nekdy je to tak silena bolest, ze si musim drepnout, lehnout. V prvnim tehotenstvi mi dokonce jednou lidi volali zachranku, i kdyz jsem jim rikala, ze me to tak boli “normalne” cele tehotenstvi. A kupodivu moje gynekolozka se s takovymi bolestmi jeste nesetkala. Az u druheho tehotenstvi v poradne v porodnici mi to doktor objasnil. Je to silena ostra bolest v podbrisku. Nekdy na jedne strane, nekdy na obou.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...