Zpět na web

  • načítám...

IMG_20210118_121951.jpg

Ahoj holky chci se prosím zeptat. Dnes mi dr predepsala penicilin na angínu. Každý den beru vitamíny Chytré miminko. Došlo mi, že až jsem přišla domů, že jsem se nezeptala na tuto kombinaci. Ptala jsem se v lékárně pouze na to, že mimčo plánujeme a zda tyto penicilinové léky můžu ( prý ano ). Zajímá mě prosím tedy kombinace penicilin & Chytré miminko. Děkuji moc :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...