IMG_20210113_091406.jpg
Ahojky "@Petula24":https://www.emimino.cz/profil/petula24/ zrovna jsem sem chtěla psát ale zjistil jsem ze už si nepamatuji ani heslo:face_with_hand_over_mouth: co se znás staly mámy tak to tady pěkně lajdacime. Jinak "@Petula24":https://www.emimino.cz/profil/petula24/ malá je úžasná :heart:️ a jak krásně pase koníčky. No nevím jak pribírate a kolik máte? My tedka byli 19.2 (3 měsíce) na očkování a celkové kontrole a má 5800g a 62 cm. Já být tebou tak bych taky UM nedávala pokud nema malá pocit hladu.Jen bych ji víc nutila jist přes den. Jinak my jdeme zítra na naušničky :speak_no_evil: a jsme teď naockovany bexserem.Mala je super pěkně si hraje a vykládá jak ženská na trhu:smile: a je to smíšek :? akorát mě teď začala blbnout u kojení, máme bojkot... No někdy to je o nervy... Tady posílám tu naši 3 měsíční slečnu :face_with_hand_over_mouth: A jak se máte vy ostatní a vaši miláčci :andel:
- Autor: ŠmoulikLucik
- Vloženo: 21.01.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána