Zpět na web

  • načítám...

Screenshot_20210124_123922.jpg

Zdravím dámy, prosím Vás, proběhla ovulace nebo..? Měřím první cyklus lady compem, ale sama jsem to naházela i do grafu, ať jsem chytřejší - ale zjevně moc nejsem :mrgreen: :think: prvně jsem si myslela, že proběhla ovulace kolem 15. - I hlen tomu odpovídal, ale teď nevím.. Očekávám druhou MS po porodu, nekojím a těhotnět nyní opravdu nechci.. Děkuji moc. :kytka: Nechte mi prosím anonym, jsou to pro mě citlivé věci :)

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 24.01.21

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...