D831DD68-CEB7-4A28-9030-0DD89CAA52C4.jpeg
"@Cover":https://www.emimino.cz/profil/cover/ Nemame dvojcata ale synovi je 16m a porad nechodi, ma zpozdeny motoricky vyvoj Prave bazar jich ma hafo a za supr cenu my sehnali za 8k z r 2018 pouzivany rok PC 19k, korbicku teda mame a jen dokoupit adaptery a jedno madlo. Zadej TFK a vyjede ti jich spoustu. dost usetri koupit to zvlast. Chce to projet poradne a nahradni dily i ti poradi adaptery tobikov. My twin uz v rodine mame tak mame prehled a kocar ted bude pouzivat pribuzenstvo a pak my. Takze se vyuzije, sportak se taky neda otocit, ale to nam neva, za to nosnost je luxus a uvezl i netere 2,5 a4,5r na dlouhe ture :-) a obe spaly
- Autor: Aaarchie
- Vloženo: 28.01.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána