20210129_113221.jpg
"@Barca2016":https://www.emimino.cz/profil/barca2016/ jo tak nějak jsem to cítila a byla jsem zvědavá s prvním synem jsem to měla taky tak... od 3tiho dne je mi zle a v noci se budim jak se mi motá hlava :roll:
- Autor: nettee
- Vloženo: 29.01.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána