IMG_20210201_190819.jpg
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli to někdo umíte identifikovat. Vypadá to jako ekzém, dost se to rozlízá po rukou a nohou. Je to suchý. Co mě ale zaráží - dělá se jí to jen v zimě, jinak celý rok nic :nevim: nemůže to být nějaká vyrážka z mrazu?
- Autor: Petula306
- Vloženo: 01.02.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána