Zpět na web

  • načítám...

1.png

Ahoj, předně díky "@M_Vladim":https://www.emimino.cz/profil/mvladim/ za vytvoření vlákna a receptu na "posílení mužnosti". Na SPG, jak tomu tady s oblibou říkáte, jsem dopadl jako pod-samec. 10M, motilita 40/60, patologie 90%. Takže z mých 10M je 9M kriplů a z toho 1 milionu, co jsou normální se jich hýbe 400k. Vyhlídky - velký špatný. Paradox je, že jsem poslední 4 roky sportovně velice aktivní. Předtím bylo "pohyb" sprostý slovo a kdo ho v mý blízkosti použil, tak jsem s ním už v životě nepromluvil. To bych nechtěl vidět ty výsledky před 4 lety. Nasadil jsem tedy "elixír mládí", ale jelikož jsem co se svýho těla opatrnej, tak jsem si nastudoval max. denní dávku patřičných prvků a látek a dovolil jsem si lehce upravit recepturu. Vedl jsem si denní záznamy příjmů vitamínů a po měsíci a týdnu zobání mi manželka sdělila, že se zadařilo. Kontrolní odběr nicméně nemám. Jestli půjdu, tak ještě dodám. Mimo zobání jsem začal i více nosit volnější spodní prádlo. Zda to mělo nějaký podíl na úspěchu ale nevím. Dále jsem do jídelníčku přidal nějaké ořechy, mj. para ořechy, které jsou významným zdrojem selenu (pár dní v měsíci). A poctivě jsem si zapisoval denní příjem tekutin, takže jsem do sebe v průměru dostal 2,2-2,3 litrů vody (čistá voda a zelený/ovocný čaj) denně. Tímto vzkazuji ostatním účastníkům zdejšího zájezdu, že to funguje. Rychlost účinku bude určitě individuální a pokud není ve hře nějaký zdravotní problém, účinek se dostaví. Osobně v tom vidím ponaučení, co se jídelníčku týká, protože všechno, co jsem do sebe dostával v tabletách obsahuje běžně i potrava. A co které potraviny obsahují lze snadno vygooglit. Vitamíny a doplňky stravy mě vyšly na 1075,- Kč. Moje lehce upravené složení bylo (denně): Vitamín C...1000mg Vitamín E...67mg (pozor na značení, balení jsou označována v IU ne v mg) Zinek...15mg Selen...50μm Lecitin...1200mg L-Arginin...2000mg (2x denně po 1000mg) Pangamin...2/3 dávkování z obalu (dle obalu se berou 3x4 tablety denně, já vynechával prostřední dávku) Dále jsem bral i vit D(2000 IU) a kloubní výživu, to jsem ale užíval už předtím. BTW, Vit D má u jedinců s nízkou hladinou testosteronu pozitivní vliv na jeho tvorbu. K dnešnímu dni mám nazobáno tolik, jako bych za tu dobu snědl (do té tisícovky bych se nevešel) 100kg pomerančů ( C) 17kg mandlí, nebo 84kg fazolí (E) 16kg vepřové krkovice (Zinek) 1,25kg para ořechů nebo 19kg kuřecího masa (Selen) Vyčíslit to podobně u Lecitinu, L-Argininu a Pangaminu dobře nejde, ale je vidět, že pestrá strava je důležitá. Ještě jednou díky a ostatní vězte, že je naděje. :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...