Zpět na web

  • načítám...

A61B2045-20A1-4573-A37A-66BF31B89F23.jpeg

Ahoj holky, tak vše dopadlo na výbornou :heart_eyes:,NT máme 1,6,aby bylo vše ok, tak hodnota nesmí převyšovat 2,5,jen mám zvýšený cukr,5,16 :smirk:,8.3.jdu zase na krev a 18.3. na utz

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...