Zpět na web

  • načítám...

13712864-A196-4AB1-8C26-A71A31EB0ECC.jpeg

Ahoj holky. Rada bych se k vám přidala. Nebo teda nechci nic zakriknout, ale potrebuju to s někým sdílet. V sobotu jsem byla 12DPO a objevila jsem ducha, v neděli už silnější a dnes další. Po několika měsíčním snažení a jedním špatným koncem se trosku bojím.. Všem nastavajicim maminkam gratuluji :kytka:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...