13712864-A196-4AB1-8C26-A71A31EB0ECC.jpeg
Ahoj holky. Rada bych se k vám přidala. Nebo teda nechci nic zakriknout, ale potrebuju to s někým sdílet. V sobotu jsem byla 12DPO a objevila jsem ducha, v neděli už silnější a dnes další. Po několika měsíčním snažení a jedním špatným koncem se trosku bojím.. Všem nastavajicim maminkam gratuluji :kytka:
- Autor: an-na
- Vloženo: 16.02.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána