test.jpg
"@X.mimi":https://www.emimino.cz/profil/xmimi/ posílám fotku testu den po dni... když na to koukám teď, tak mám čárky slabší než ty. Snad nám to vyjde :srdce: dnes jsem 44 DC, první TT vyšel pozitivní 40 DC :) mám delší cykly obvykle až 37 dní, takže jsem v podstatě na začátku asi... edit: správně je natočená ta druhá fotka, duch vyšel první den... "@Barca2016":https://www.emimino.cz/profil/barca2016/ děkuji za podporu :hug: trošku mě to uklidnilo... na kontrolu jdu 2.3., takže to čekání mě teď čeká též...
- Autor: Kate013
- Vloženo: 17.02.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána