Zpět na web

  • načítám...

A3215BFC-6138-4A28-B3C9-EF3430EA7D94.jpeg

Taky se mi zda ze to je dot slabe koukej mám stejnou čárku dneska jsem objevila a jsem 26den cyklu... cykly mám dlouhé 25-27 dni a čárku mám stejne slabou jako ty.. :*

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...