16150450870838279160606959716002.jpg
Tady je jen drobná ukázka co všechno jsem si zničila. Je tam šedá mikina od přítele přála jsem s bavlnou se stejnými brvami a je tam zmolek a to byla tak krásná. Svetry totéž.. Krajkové věci jsem prala na jemné praní a přesto mám vytahane gumičky :cry:. Neumím vyprat ani blbé ponožky aby tam nebyli žmolky...ta černá mikina byla tak krásná na fotce není poznat ale je spíš šedá po mém praní. Na poslední fotce jsou miláčkovi trenýrky má jich několik a všude jsou žmolky...
- Autor: Jaruška.j
- Vloženo: 06.03.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána