217B4F77-0AF4-47D8-B6C4-FA2843EC4E4C.png
Jinak holky objednala jsem si na Bonprixu tyhle podprsenky, jsou pro kojící, úplně super, pokud budete shánět zkuste je, dvě jsou za 600,-a ještě k tomu mám i kalhotky,3x myslím kolem 500,-jsem úplně nadšená :wink:
- Autor: BarunkaS09
- Vloženo: 09.03.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána