Zpět na web

  • načítám...

217B4F77-0AF4-47D8-B6C4-FA2843EC4E4C.png

Jinak holky objednala jsem si na Bonprixu tyhle podprsenky, jsou pro kojící, úplně super, pokud budete shánět zkuste je, dvě jsou za 600,-a ještě k tomu mám i kalhotky,3x myslím kolem 500,-jsem úplně nadšená :wink:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...