IMG_20210310_111526.jpg
Holky nenašla jsem skupinu s termínem porodu Listopad 2021 tedy zakládám :srdce: Dneska jsem zjistila že jsem v tom, uz mam odebrané krve a testy doma pro přítele. Ukážu mu je večer. Naše cesta nebyla jednoduchá a oto větší radost ted mam. :palec: TP bych mela mit 20.11.2021 :hug:
- Autor: Clematisek
- Vloženo: 10.03.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána