TP Listopad 2021

134
10.3.21 11:44

TP Listopad 2021

Holky nenašla jsem skupinu s termínem porodu Listopad 2021 tedy zakládám :srdce:

Dneska jsem zjistila že jsem v tom, uz mam odebrané krve a testy doma pro přítele. Ukážu mu je večer. Naše cesta nebyla jednoduchá a oto větší radost ted mam. :palec: TP bych mela mit 20.11.2021 :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
74
10.3.21 12:45

Přidávám se :) my máme termín zatím nejistý, ale mělo by to být začátkem listopadu :srdce: už jsem byla v pondělí na prvním ultrazvuku, kde se těhotenství potvrdilo, zatím prázdný gestační váček :palec: na další kontrolu jdu až 29.3., už teď je to čekání nekonečné :zed: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
10.3.21 12:46

@Clematisek a gratuluji k pozitivnímu testíku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.3.21 13:01

Ahoj

Ahoj holky, tak jsem moc ráda, že je konečně skupinka pro listopadové mimča :)
Jmenuji se Kristýna a zjistila jsem těhotenství 26.2. Nyní bych měla být v 6+2 tt. Přidávám fotečku z 5+4 :) Termín porodu podle velikosti by měl odpovídat 3.11. A 16.3. jdu na ultrazvuk znovu, doufám, že už tam bude srdíčko a půjdu na nemocenskou. Jelikož mám nebezpečné zaměstnání. Aby mi čas ubíhal takto pomalu, jsem ještě nezažila :nevim: Držím všem palečky, ať brzy uvidíte taky srdíčko a pak už se jen přehoupnout do druhého trimestru a budu klidnější. Přiznejte se, kdo už začal střádat výbavu? :andel: Roste někomu bříško? Bolí Vás boky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
10.3.21 13:06

@AnezkaKristynka jeee tak to budeme asi dost podobně, také jsem druhou čárku objevila 26.2. :lol: ale jak říkám, termín porodu zatím neznáme, protože gestační váček byl zatím prázdný :think: snad už tam za 3 týdny bude mimi i se :srdce: :) už máme doma 20 měsíční holčičku, takže se dá říct že výbavičku máme z velké části už pořízenou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
10.3.21 13:08

Ahoj, take se pridavam. Dnes jsem 5+5tt a zítra jdu na první kontrolu. V prosinci jsem byla na revizi - zamlkle tehu tak snad to tentokrát už dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
10.3.21 13:25

Ja vim termín početí díky IUI ale snažili jsme se i dva dny předtím přirozeně a uz jsem i po nevydarenem IVF a nativu takze tohle je nas zázrak. Zítra budu vědět výsledky hcg.
:hug:
Tak nas čekají miminka znamení štíra :srdce:. Těším se ze tady s Vami budu v průběhu tehotnetsv diskutovat :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
10.3.21 16:58

Jake mate vlastně příznaky? Ja zadne typicke neměla. Necitim prsa ani jsem nemela tlaly v podbřišku to jssm spíš citila když jsem tehotna nebyla :lol:.
Ale tušení přišlo asi 9 DPO kdyz mi zacala tect krev z nosu, cetla jsem ze to dělá růst progesteronu.
Taky me je dneska blivno, mela jsem hlad dala jsem si hovězí chinkali a uz je půlka venku :D tak mam první zvracení za sebou :? :) ale jinak nic, občas únava bych řekla ze dřív chodím spát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
10.3.21 17:42

@Clematisek Mě pobolívá podbřišek a střídají se mi během dne chvíle absolutního vyčerpaní s chvílemi přívalů energie :nevim: :mrgreen: tak snad se nám to brzy zlepší :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
11.3.21 06:40

Víte jake jste měli hcg? Me brali krev 1 den před ms, tedy včera když jaem volala zd test pozitivní, byla jsem 11 DPO a mela jsem 47 hcg. :kytka:.. Tak jsem zvedava jake bude za par dnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.3.21 07:30
@Vercaa10 píše:
Ahoj, take se pridavam. Dnes jsem 5+5tt a zítra jdu na první kontrolu. V prosinci jsem byla na revizi - zamlkle tehu tak snad to tentokrát už dopadne.

Držím palce, určitě už to bude dobré :srdce: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.3.21 07:37

@Clematisek Já měla smůlu na doktorku, byla totálně chladná, neukázala mi ani ten váček. A řekla, že možná těhotná vůbec nejsem, že uvidíme za 3 týdny. Krev mi nevzala. Byla jsem z toho v šoku a dost smutná. Nicméně jsem byla na prohlídce u kamarádky, jelikož jsem krvácela čerstvou krví po divných bolestech a plůdek našli v 5+4tt a řekla, že děloha vypadá v pořádku a neměl by být problém. Teď čekám na kontrolu 16.3. u jiné lékařky, která má doufám větší chuť do své práce a snad uvidíme srdíčko. Měla bych být 6+6. Když ne, tak doufám, že nebude další kontrola za 3 týdny :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.3.21 07:39

Příznaky… :mrgreen: Prsa a nálady byly divné už od začátku těhu. Ale před týdnem začaly nevolnosti celodenní. Motá se mi hlava, je mi blivno. Mám děsný hlad na konkrétní věci, ale když se najím, většinou je mi zle. Nejvíc ráno a večer. Ale aspoň už přestaly bolesti podbříšku při otáčení v posteli :) :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
11.3.21 07:51
@AnezkaKristynka píše:
Příznaky… :mrgreen: Prsa a nálady byly divné už od začátku těhu. Ale před týdnem začaly nevolnosti celodenní. Motá se mi hlava, je mi blivno. Mám děsný hlad na konkrétní věci, ale když se najím, většinou je mi zle. Nejvíc ráno a večer. Ale aspoň už přestaly bolesti podbříšku při otáčení v posteli :) :oops:

To je stejne krásný jak jsme kazda jina. Na zatím prsa treba necítím.
A holky vsem vam drzim palce. Prala bych si aby nam to tady vsem vyslo a posilali si fotky pupíku. :srdce:

Ja chodím do ivf centra, takže budu mit utz 30.3 a pak me predaji svemu gynekologovi. Ale stejne je vtipne ze jsem mela zacit IVF a ten den volam ze nezahajime ze jsem mela pozitivní tt :think: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
11.3.21 08:45

Ahoj Holky, tak já jsem dělala test 6.3. protože se mi od 3.3. Hrozně nalily prsa a byla spožděná MS. No a včera jsem začala špinit, takže jsem volala na gyndu a hnedka jela, takže jsem teď do konce týdne doma na neschopence, dostala jsem magnezium a Utrogestan a klidový režim. Jsem v 5týdnu. A jsem po jednom potratu, takže včera už jsem zase viděla černě. Naštěstí je zatím vše v pořádku. Tak příští týden si taky ještě trochu odpočineme, protože mám dělat na 50%(4h 15min.)Nežiju v ČR, takže co se týče těhotenství tak je tady pro mě vše nové. Jinak teda prsa mám tak o číslo větší a bolestivé a pobolívá mě břicho, a jsem utahaná jako kotě, jinak zatím žádné příznaky. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat