264AE2EE-A53F-41A8-90C8-39B57BCBF452.jpeg
Zdravím včera jsem si dělala test 4 dny po očekávání menstruace. Test vyšel takto ( s malým duchem ) Dnes se bohužel menstruace dostavila. Ke možné ze bych mohla být těhotná nebo spíše ne? Děkuji za rady
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 12.03.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána