Zpět na web

  • načítám...

264AE2EE-A53F-41A8-90C8-39B57BCBF452.jpeg

Zdravím včera jsem si dělala test 4 dny po očekávání menstruace. Test vyšel takto ( s malým duchem ) Dnes se bohužel menstruace dostavila. Ke možné ze bych mohla být těhotná nebo spíše ne? Děkuji za rady

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 12.03.21

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...