IMG_20210315_090130.jpg
Ahoj. Můžu se k vám přidat? Po sedmi letech a několika IVF konečně mám //. Jsem teprve 4+1, jsem po IVF, v týdnu půjdu na krev, tak uvidíme jaké bude HCG. Doufám, že vše bude ok. Termín porodu by měl být kolem 20.11. mám takovou radost, jako nikdy... :dance: :srdce:
- Autor: blowball
- Vloženo: 15.03.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána