Zpět na web

  • načítám...

IMG_20210315_090130.jpg

Ahoj. Můžu se k vám přidat? Po sedmi letech a několika IVF konečně mám //. Jsem teprve 4+1, jsem po IVF, v týdnu půjdu na krev, tak uvidíme jaké bude HCG. Doufám, že vše bude ok. Termín porodu by měl být kolem 20.11. mám takovou radost, jako nikdy... :dance: :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...