IMG_20210317_132419.jpg
Tak ja byla dneska na kontrole, podle ovulace jsem 4+5tt. A je tam maly gest. vacek, za 3 tydny kontrola uz i s odberem krve na cukr. Verim, ze se tam do te doby objevi plod a bude bit srdicko :) ted je to podle doktora fakt na zacatku, jinak vse v poradku, bez hematonu, cyst a uz beru femibion (mam mutaci genu, kdy nedokazu stepit kyselinu listovou a je vetsi pravdepodobnost rozstepu neuralni trubice, tak to musim brat zodpovedne) :)
- Autor: Michaela.K24
- Vloženo: 17.03.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána