40CE55FA-307A-4E97-A0D9-366BA9E0A82F.jpeg
"@KP91":https://www.emimino.cz/profil/kp91/ noo zhruba asi 7den po iui mě začala bolet prsa a o den později se přidala bolest v podbřišku na pravé straně, jinak bych si ten test včera odpoledne asi nedělala ale ta bolest mi přišla divná. Po minulé iui mi právě nic nebylo, maximalně takové ty vsugerované příznaky ale teď jsem od zákroku na to vůbec nemyslela, a ty prsa mě překvapily protože mě nikdy nebolí ani při ms :D no uvidím, doufám že bude čárka sílit. Dnes před chvílí jsem ještě zkusila odpoledne udělat jiný test (moje hlava tomu totiž nevěří a myslí si že ty testy byly vadné) :D :D a duch je tam pořád, objeví se vždy v limitu během chviličky, tak snad :pray: 13 den od ovitrelle už by to snad falešné testy nedělalo, ještě z odpolední moči
- Autor: Teruli03
- Vloženo: 26.03.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána