IMG_20210410_085945.jpg
Dobrý den, maminky, prosím nemáte nějakou zkušenost s touto vyrážku (flekem) u dětí? Postupně se to zvětšuje, ten na fotce je největší, ještě má jeden menší nad druhým prsíčkem a třetí na žebrech. Není to suché, nesvědí to. Potom má ještě pár menších flíčků na nožičkách a ty už suší jsou. Momentálně mažu Linolou a řekla bych, že se to zatím nehorší, předtím jsem zkoušela Just. Děkuji za vaše reakce.
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 10.04.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána