Zpět na web

  • načítám...

IMG_20210410_085945.jpg

Dobrý den, maminky, prosím nemáte nějakou zkušenost s touto vyrážku (flekem) u dětí? Postupně se to zvětšuje, ten na fotce je největší, ještě má jeden menší nad druhým prsíčkem a třetí na žebrech. Není to suché, nesvědí to. Potom má ještě pár menších flíčků na nožičkách a ty už suší jsou. Momentálně mažu Linolou a řekla bych, že se to zatím nehorší, předtím jsem zkoušela Just. Děkuji za vaše reakce.

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 10.04.21

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...