IMG_20210410_153745.jpg
Ahoj holky, přiznám se, že my jsme se po čtyřletém neúspěchu snažit přestali. V posledních dnech se mi ale stále motá hlava tak jsem si řekla, že zkusím test. Dělala jsem z hodně odpolední moči, ale čárka na mě vykoukla hned. I když jsou obě slabé. Co myslíte můžu se radovat.?
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 10.04.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Velikost písma:
Anonymní
10.4.21 20:12
- Upravit
Je to krasny duch!
zkusme dalsi test za dva dny a snad se budeme moci radovat
