Zpět na web

  • načítám...

IMG_20210410_153745.jpg

Ahoj holky, přiznám se, že my jsme se po čtyřletém neúspěchu snažit přestali. V posledních dnech se mi ale stále motá hlava tak jsem si řekla, že zkusím test. Dělala jsem z hodně odpolední moči, ale čárka na mě vykoukla hned. I když jsou obě slabé. Co myslíte můžu se radovat.?

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 10.04.21

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
Anonymní
10.4.21 20:12

Je to krasny duch! :pankac: zkusme dalsi test za dva dny a snad se budeme moci radovat :dance: :kytka:

  • Upravit