Zpět na web

  • načítám...

testik.jpg

Ahoj holky, 15 měsíců snažení a dnes jsem si udělala test, přítel mi ho přinesl, že nevíme kdy to mám dostat at si ho zkusím udělat, vidime ducha ale nevíme zda nas zrak nešálí. Kdy jste šli na gyndu pro potvrzení? A vidíte ho tam také? Děkuji za odpovědi, a omlouvám se za kvalitu foto nemáme moc dobré světlo.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...