Screenshot_20210412-141833~2.png
Proc je to v soukromych diskusich na mobilu tak b.be. Běžně tuknu na nove téma. Nema to bubec logiku.
- Autor: vokishka
- Vloženo: 12.04.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Proc je to v soukromych diskusich na mobilu tak b.be. Běžně tuknu na nove téma. Nema to bubec logiku.
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána