Zpět na web

  • načítám...

20210412_202149.jpg

Zdravím, tak dnes jsem 10dpo, 11 dní od ovitrelle. Dnes mi v lékárně nabídli clearblue časný tt, ještě jsem jej neměla a měl by ukázat 6 dní před ms. Testy této značky jsou většina 25 a tento je 10 citlivost. Sama zírám jak péro z gauče, ještě mi nikdy tyto testy neukázaly nic modrého. Vyfotila jsem po 5 minutách a tam druhá hooodně slabá, ale modrá čárka, není to ryska. Vyfotit jde hodně špatně, to okénko se leskne.. snad vykoukáte se mnou? :mrgreen: :oops: Tak ráda bych se začala radost, ale ještě pár dní je, tak může být ještě vše jinak, podbřišek mě pobolívá, prsa taky cítím. Bazální teplotu neměřím. Koupila jsem jen jeden, něco mi říkalo, ať to udělám.. Ještě tu mam mamatesty a drmax na další dny.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...