Zpět na web

  • načítám...

22C3DA75-F6E5-4154-B8AA-409FE122AC65.jpeg

"@Spinkousek":https://www.emimino.cz/profil/spinkousek/ teda ty sis užila :open_mouth:ale hlavne ze mas malou u sebe a ted uz bude jenom dobre a začnou ti jiný starosti :hug: ja uz se treba 2 měsíce poradně nevyspala kvuli zubum :rofl:a to sem ted objevila zub číslo 9a 10 :rofl:na 8 měsíců fakt super :zed: dneska mi Agus lezla po baraku hodinu nahata protoze sem ji za boha nemohla oblict jak byla rozjeta :mrgreen: Posilame pozdravy a držíme moc pesticky at se vsichni dostanou do zdarneho konce a veselejsiho začátku :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...