DFFD5715-E2AD-40D9-AB71-355D2714AB58.png
Ahoj holky. Tak ja hlasim, ze jsem prosvihla ovu :zed: a nebo neprobehla :nevim: pojistene to bylo 16 a 18 DC, tak budu tise doufat, ale zaroven uz jsem i ted smirena, ze nic :(
- Autor: Llemark
- Vloženo: 14.04.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána