Zpět na web

  • načítám...

DFFD5715-E2AD-40D9-AB71-355D2714AB58.png

Ahoj holky. Tak ja hlasim, ze jsem prosvihla ovu :zed: a nebo neprobehla :nevim: pojistene to bylo 16 a 18 DC, tak budu tise doufat, ale zaroven uz jsem i ted smirena, ze nic :(

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...