Zpět na web

  • načítám...

20200325_083503.jpg

Tak konečně jsem se po roce užívání dostala k napsání recenze na Váš kočárek :-) Byla to prostě láska na první pohled! Velký prostorný kočárek s klasickými koly, které se perfektně hodí k nám do terénu! Nemůžu na něj říct půl slova. Vzali sme si od Vás "full service." S adaptéry na konstrukci se tam krásně zacvakne autosedačka a nemusím ji nikde tahat v rukách a ještě u toho krásně nakoupím do prostorné spodní tašky s reflexním prvkem. Nezdá se, ale je vážně velká a jsem ráda, že jste mě "ukecali" od volby košíku. Po zveřejnění novinky jsem si nechala ušít batůžek, který je perfektní, jelikož ho můžu dát na záda a nemusím se s ním tahat v ruce, když v druhé něco nesu a alespoň mi to nepadá neustále přes rameno. Nebýt toho, že jsem musela dát již zimní fusak, který se v prodloužené variantě nevleze do hluboké korby, byla by malá, narozená únor 2020, v ní ještě na Vánoce. Aby jste si nemysleli, že mluvím jen v superlativech, tak dvě malé drobnosti přeci jen najdu. Tou první je to, že u hluboké korby není možnost (nebo alespoň jsem ji nenašla?) úplně sklopit dolů střechu, aby na malou nesvítilo. To jde pouze u sporťáku. Ale nějak jsme to přežili ;-) A druhou stránkou byla trošku komunikace. Nejlepší je telefon, ale když jsem něco potřebovala přes e-mail či dojednat osobní schůzku, tak jsem pána musela trochu více uhánět :-) A ještě možná trošku ty Vaše stránky... Teď už je to možná lepší, nevím, ale já jsem se v nich absolutně nevyznala. Polovinu věcí, co jsem si našla tady na FB nebo jsem chtěla, jsem tam nedohledala a je to škoda, jelikož nabídku máte širokou a variant kočárků tam ani nemáte tolik, co tady. Je to škoda :-( A ponaučení pro mě pro příště - nekupovat jarní fusak s bílám vnitřkem a trochu u toho výběru přemýšlet :D :-D Moc Vám děkuji, své volby nelituji a jsem spokojená. Každý nám závidí jeho barevnost a prostornost.:smiling_face_with_3_hearts:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...