received_602768363962785.jpg
[citace] **@Anonymní** píše: "@pikola":https://www.emimino.cz/profil/pikola/ A budeš mít podobné rozměry? [/citace] 30m2 budeme mít, stůl pro 6 se mi tam teda asi nevejde. Zatím je to jen na papíře, ale už se staví. Záleží na tvaru místnosti. Já mám takový L, tohle byl plánek s naší sedačkou co máme doma a to by jsme se tam nevešli :zed:
- Autor: pikola
- Vloženo: 16.04.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána