4BCFD345-0035-411E-86BB-8852855B7380.png
Zdravím vás, dámy. Už dlouho sem chodím okounět, a dnes jsem byla nucená se registrovat a poprvé i něco napsat. Mám dotaz (či prosbu). Asi před dvěma měsíci jsem začala užívat gynex. Dříve cyklus cca 28 dní a ovulace v polovině (dle aplikace). Následně cyk. spíše 25-26 dní, ovulaci jsem začala měřit testy a měřila teplotu. Trpím na ovulační bolesti, takže ji většinou poznám. Samozřejmě jsem zjistila, že je o mnoho dní později, ne v přesné polovině. Menstruace mi ale vyjde dle aplikace vždy na den přesně, s přesnými příznaky a průběhem, vždy 5 dní komplet. A teď. Ovulační test vyšel silně pozitivní 5.4. odpoledne. Styky viditelné v kalendáři (srdce). Podle aplikace přesně na den očekáváné MS 15.4. (27DC) mě začalo pobolívat břicho a večer na toaletě jsem zvláštně zakrvácela. Od té doby mě pobolívá břicho ve vlnách (něco mezi ovu a menstruačníma bolestma) a lehce špiním. Menstruace jako taková to není. Nemám ani pupínky či PMS (jsem jen standardně náladová a nas*aná :grin:). Teplota také ukázkově v den předpokládané MS klesla, ale opět stoupá. Dnes jsem ráno zkusila test. A! Já, která nikdy u nikoho žádné duchy nevykoukala, a sama s pláčem oslavila první bledou čárku na OT, protože jsem vždy všechny testy měla jasně a ukázkově negativní, tam dneska čárku zahlédla. Během dvou minut. Prostě jí vidím. :flushed: Mohla by mi, prosím, některá z vás říci svůj názor? Jde mi hlavně o to pobolívání břicha a špinění. Čekala bych buď MS nebo nic (nebo alespoň ne pobolívání). Je z mých údajů patrné, jak dlouhá je asi LF? Zdá se být vše ok a příznivé? Děkuji moc za každý tip. Jsem laik a nemám s kým konzultovat. Níže přikládám přílohu. Ještě jednou díky a přeji hezkou sobotu! :relaxed:️:heart:️
- Autor: queenbeee
- Vloženo: 17.04.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána