Zpět na web

  • načítám...

E07B121E-D0C5-4F44-A5EA-7CC37C82A2DF.jpeg

Ahoj holky zaprisahla jsem že, testovat budu až až vynechá MS, ale nedalo mi to tak jsem si dneska ráno udělala test. No a v podstatě hned tam na mě vykouknul tenhle krásnej duch :heart_eyes: ovu nevím úplně přesně ale počítám že jsem tak 10 - 11 DPO (na živo je vidět mnohem líp)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...