Zpět na web

  • načítám...

394D7DCE-8DBB-4340-80CF-90D89C7AB8A1.png

Ahojky, nevim si rady.. dnes 10 den po styku (s největší pravděpodobnosti mimo plodné dny). Dnes jsem si delala večer tehotensky test. Ihned po pocurani se objevila druhá čárka viz foto. Byla jsem vydesena, těhotenství nyní neplánují, tak jsem si za cca 20 min udělala test další stejné značky a ten už byl úplně snehobily… predtim jsem ale vypila cca půl litru vody, aby se mi chtělo na WC..vaše názory či zkušenosti? Jsem nebo nejsem těhotná? :roll:

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 23.04.21

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...