1C8295AB-ABD7-41AB-BB75-A7D4DA0DE17D.jpeg
Dobrý den, je mi jasné, že tedy není žádný jasnovidec, ale chtěla bych se poradit. Dnes mi dovezli sedačku, která nebyla nijak dráha, vyšla na 13,5 tisíce a vážně nečekám bůh ví jakou kvalitu, ale čekala jsem, že příjde v pořádku. Na sedačce je však několik vad. 1. Na jednom místě je proříznutá a podle mě je vidět, že se tak stalo u výroby, protože látka se následně shrnula a byla tak i přidělaná 2. Na některých místech trčí nitě a jsou vytahané očka 3. Ať měřím, tak měřím sedačka je o cca 11 cm menší než bylo uvedeno u popisku a to jsem přičítala šířku boků No a proč to řeším... V recenzích jsem cetla, že u mechanického poškození prodejce ve velkém zamítá reklamace. Podle mě je, ale jasně vidět, že to musí být z výroby :think: Nesetkal se někdo s něčím podobným? Reklamaci už jsem samozřejmě poslala. Bylo to asi půl hodiny po tom, co řidič odjel. Absolutně nevím co se sedačkou budeme dělat, jestli reklamace potrvá 30 dnů, smontovat ji určitě v takovém stavu nechceme. Prodejce zatím uvádět nechci.
- Autor: nikinnna
- Vloženo: 01.05.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána