Zpět na web

  • načítám...

20210426_083029.jpg

Ahoj děvčata, ráda bych se k Vám také přidala :) Testy jsou z 17.4., 19.4. a 23.4. 20.4. jsem byla na krvi a měla jsem HCG 645,2, jaké jste měli vy hodnoty? Podle kalkulačky mi vychází termín 25.12., na první ultrazvuk čekám, ten budu mít 11.5., tak jsem celá nedočkavá, aby bylo vše v pořádku :srdce: *Příspěvek upraven 02.05.21 v 23:39*

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...