Zpět na web

  • načítám...

IMG_7232.jpeg

[citace] **"@bouquetin":https://www.emimino.cz/profil/bouquetin/** píše: Tak jak to u vás vypadá? Já dneska ráno ještě ulovila ducha na Clearblue a pak se mi spustila MS, která přišla už 25. den.. :cry: :cry: Tak teď nevím, jestli jsem si cyklus rozházela ještě víc stresem nebo Agnucastonem :think: [/citace] Tak já ještě přidám dnešní aktualizaci pro úplnost, kdyby to měl třeba někdo podobně.. :) Ten 25.DC to bylo jenom další ranní špinění s trochou krve a tak to šlo až do včera a pořád jsem doufala... dnes 28.DC dorazila MS se vším všudy. Křeče, průjem, kusy sliznice - no parádička. :dance: Nicméně na testu opět duch. Teď už to nebudu řešit, nechám dojet MS a chraň ten mamatest ruka páně, jestli mi po MS zase hodí ducha! :pocitac: To už bych pak asi šla radší na hcg z krve..

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...