D84B5744-AFB5-497E-872B-C1A1AD8DD27B.jpeg
"@tulipán":https://www.emimino.cz/profil/tulipan/ napíšu sem, protože v těch zprávách se mi špatně orientuje a nevím jak poslat fotky... Nakonec jsem opravdu dostala “jen” slevu. Nabídli mi opravu (sedačku bych musela posílat vlastní cestou a riskovat, že ji přepravce poškodí) nebo slevu 20%. Vzala jsem 20%, protože ta trhlina není až tak velká a po 5-ti minutách práce není ani vidět. Po té slevě je cena sedačky stejná jako za sedačku do L, takže to beru jako, že ten rohový díl mám “zdarma”. Je pohodlná a moc hezká, jen skládání bylo o nervy, ale jsem spokojená. Posílám fotky...
- Autor: nikinnna
- Vloženo: 21.05.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána