received_1812993935522675.jpeg
Ahojte holky vím, že takových témat je tu už mnoho, ale potřebuji radu. Mám doma už jsem děti 9 a 11 let a více než 2 roky se snažíme o miminko. Doteď jsem nic neřešila, každopádně test vždy negativní. Dnes jsem 38 DC a vyšel mi takto test. Každopádně ta první testovací čárka se objevila ihned a pak až kontrolní. Dělala jsem pouze jeden a vím, že musím zkusit znovu další dny ale stejně mi to nedá se zeptat.. Myslíte, že se můžu už radovat? :srdce:
- Autor: Nikimu
- Vloženo: 22.05.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána