20210527_210557.jpg
Dobrý den slečny ráda bych se zeptala co vidíte na ultrazvuku mě doktorka rekla ze je tam jedno miminko a větší hematom. Ale zaráží mě co to je v pravo nahoře? :think: Jsem po několika potratech a každá změna nebo něco podezřelého mě děsí. :( *Příspěvek upraven 27.05.21 v 21:07*
- Autor: Miminko2018
- Vloženo: 27.05.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána