8D589361-8D25-406E-81D2-2FA62D32529F.jpeg
Ahoj holky! Po dlouhých letech jsem se konečně odhodlala k tomu nechat si udělat tetování, jsem velkej catlover takže motiv byl jasnej Mám vybrané 3 motivy a teď se rozhodnout kterej, samozřejmě vím, ze to záleží na mně, nakonec se stejně rozhodnu podle svého, ale byla bych rada za vaše názory:blush: První bych chtěla na nohu nad kotník a ty dvě asi nad loket. :palec:
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 06.06.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána